Hakkımızda

Hakkımızda

Firmamız; Sektörde uzun yıllara dayanan tecrübe birikiminden sonra 1998 yılında Büro Koltuk ve Ekipmanları imal etmek üzere kurulan firmamız yenilikçi ruhu ile sektöründe "Kalite, güven ve İstikrarlı üretim" sloganı İle her zaman hedefi olan "Minumum maliyet, maksimum verim" prensibiyle müşteri beklentilerini en yüksek düzeyde karşılamak İçin çalışmaktadır.

Firmamız; müşteri İle arasındaki bilgi akışım üst düzeyde tutarak teknolojik gelişmeleri takip edip, tecrübesiyle birleştirip daha büyük hedeflere doğru atılımlarım planlamakta ve hayata geçirmektedir.

Vizyon

Firmamızı uluslararası arenada rekabet edilir duruma getirmek.

Misyon

Geleceğin peşinde değil, önünde olmak ve bu sayede çalıştığı tüm firmalara artı değer ve artı avantaj kazandırmak.

Üretilen Koltuk Adeti

Bayilerimiz

Çalışanlarımız

İhracat Yapılan Ülkeler

Ofis Koltuğu Üretim Hikayesi

Ofis koltuğu üretimi, büyülü bir yolculuğun başladığı bir anla başlar. Tasarımcılar, zihinlerinde canlandırdıkları koltuğun şeklini, boyutunu ve işlevselliğini tasarlarlar. Bu hayal gücü, malzemelerin seçimiyle gerçeğe dönüşür. Ahşap ustaları, metal işçileri ve terziler, ellerindeki malzemeleri ustalıkla işler ve parçaları birleştirir. Kumaşlar dikkatlice kesilir, dikişler özenle atılır ve koltuğun dış görünümü ortaya çıkar. Son olarak, montaj ekibi, tüm parçaları bir araya getirerek kusursuz bir koltuk yaratır. Kalite kontrol süreci, koltukların dayanıklılığı, işlevselliği ve estetiği açısından incelenir ve son dokunuşlar yapılır. Ve işte! Harika bir ofis koltuğu doğmuş olur. İşyerlerindeki çalışanlar artık rahatlıkla çalışabilecekleri ve verimliliklerini artırabilecekleri bu koltukları kullanabilirler.